Hledáte v Českých Budějovicích specializovaný obchod s přírodní a BIO kosmetikou?

Potom jste u nás na správné adrese. Najdete zde takové značky přírodní a BIO kosmetiky, jakými jsou Dr. Hauschka, Weleda, Khadi, Nobilis Tilia, Saloos, Bione Cosmetic, BioAroma, Cannaderm a další. Vybírat tedy můžete jak z těch nejprvotřídnějších certifikovaných značek, tak z přírodní kosmetiky za nízkou cenu.

Jsme velmi rádi tomu, že spolupracujeme též s menšími českými výrobci přírodní a BIO kosmetiky, kteří své úžasné a zcela přírodní produkty vyrábějí ručně a s láskou. S potěšením Vám můžeme nabídnout například zcela přírodní rostlinná mýdla a tuhé šampony značky Rozmarýnka a Rubens, přírodní Čaromasti, přírodní deodoranty a balzámy Libebit. V našem sortimentu pro Vás máme samozřejmě pouze přírodní kosmetiku, která je schválena dle platných norem.

Přejete si v Českých Budějovicích najít nejen specializovaný obchod na přírodní a BIO kosmetiku, ale současně i takový, kde si můžete určité produkty rovnou vyzkoušet, případně se poradit? Potom přijďte k nám. Jsme odborně proškoleni, s dodavateli jsme v neustálém kontaktu a připraveni řešit i Vaše speciální dotazy. K dispozici pro Vás máme též vzorečky dle aktuálních možností. Také Vám můžeme poskytnou katalogy, pokud je jednotlivé značky přírodní kosmetiky mají vydané.

Věříme, že si všichni přijdou na své. Jsme velmi rádi za Vaše podněty a zkušenosti s Vámi vyzkoušenou přírodní kosmetikou. Vážíme si Vašich zpětných vazeb, protože Vaše přímé zkušenosti jsou pro naše zákazníky velmi cenné.

Těšíme se na Vaší návštěvu ve specializované prodejně přírodní a  BIO kosmetiky PRIRODNIZDRAVE.CZ v Českých Budějovicích.

Produkty s přírodní a BIO kosmetikou


Kosmetika na prodejně České Budějovice, Kněžská 326/23, vchod z ulice Hroznová

Podrobněji o přírodní kosmetice