O mně

Každý zde máme svou cestu. Má cesta je protkána podporou druhých, těch, kteří tuto pomoc hledají.

Již léta se zabývám zdravou výživou, zdravým životním stylem a vlastně vším zdravým, co nám sama příroda může nabídnout. Neustálé individuální studium mi bylo a je samozřejmostí. Shromažďuji již mnoho let informace a jejich účinek mnohdy ověřuji na sobě a své rodině. Vzhledem k tomu, že jsem si chtěla rozšířit svou odbornost, studovala jsem akreditovaný obor MŠMT - poradce pro výživu a nyní tříletý obor poradce přírodní medicíny, a to vše ve škole přírodní medicíny Kamatre. Současně jsem navštěvovala Školu přírodní léčby a čchi-kung – Institut MS.


Celková koncepce mě dovedla až k tomu, že jsem se rozhodla neponechat si mé znalosti a vnitřní bohatství pouze pro sebe, ale dát každému člověku možnost přijmout nabídku mé pomoci.

Jsem ráda, že mám na mysli pomoc, která s sebou přináší v první řadě můj nejčistší úmysl podpořit druhé při jejich snaze vylepšit své fyzické i duševní zdraví přírodní cestou.

A na závěr krátce několik osobních údajů o mně. Narodila jsem se na Šumavě. Odtud zřejmě pramení mé pouto k přírodě. Miluji lidi, což naplňuje mou povahu komunikativností, optimismem, radostí a láskou. V neposlední řadě bych zde alespoň krátce poznamenala, že skládám velkou pokoru před dary a hodnotami, které nejsou z materiálního světa.

Za vstřícnou a odbornou pomoc na mé současné, přípravné a vzdělávací cestě nejvíce děkuji dvěma velice vzdělaným a výjimečným osobnostem, kterých si nesmírně vážím, a to:

mé soukromé učitelce Evě Marii Šámalové,
léčitelce a autorce knihy Osm kusů brokátu Jemná cesta ke zdraví a výukového meditačního DVD


a

Mudr. Ing. Markétě Kastnerové Ph.D,
a
utorce knih Poradce pro výživu, Poradce zdravého životního stylu, NADH – vše, co byste měli vědět o NADH (Coenzymu-1), spoluautorce knihy medicínské minimum pro každého a spolumajitelce školy přírodní medicíny Kamatre.


Současně jsem velmi vděčná za podporu a pochopení celé mé rodiny, protože bez jejich pomoci bych nemohla tuto mou praxi provozovat.
skola prirodni mediciny kamatre

skola prirodni lecby a cchi kung     
 

skola prirodni medicinyporadce pro vyzivu


certifikat Saloos