Přírodní barvy na vlasy

Rostlinné přírodní barvy na vlasy dodávají vašim vlasům intenzivní a zároveň přirozenou barvu . Bylinné složky posilují vaše vlasy od kořínků po konečky. Vaše vlasy po použití přírodních barev na vlasy budou velmi upravené a lesklé. Čím déle necháte přírodní barvu na vlasy pracovat, tím intenzivnější bude barevný tón. I šedé vlasy znovu zazáří v působivé intenzitě barev. Barevné odstíny přírodních barev na vlasy se pohybují od blond, hnědé, červené až černé. 

Díky přírodním barvám na vlasy můžete vlasy trvale barvit, ošetřovat své kořeny nebo jednoduše vytvářet nový odstín. Vše 100% přírodní a bez poškození struktury vlasů rúznými chemickými přísadami. Většina přírodních barev na vlasy zabarví vaše vlasy přirozeně s nejvyšší krycí schopností. Díky přírodní barvě na vlasy dodáte vlasům hluboký lesk a objem a to za použití přísad prospěšným pro vaše zdraví. Díky výživným složkám v přírodních barvách na vlasy budou vaše vlasy zářit v třpytivých barvách.

Například všechny bylinné přírodní barvy na vlasy Khadi jsou 100% přírodní, veganské a certifikované. Neobsahují žádné chemické přísady ani syntetické přísady, jako je silikon, amoniak a peroxid. Tyto přírodní barvy na vlasy jsou vyvíjeny podle evropských kosmetických norem a vyráběny tradičními ajurvédskými metodami.

K výrobě přírodních barev na vlasy Khadi jsou používány pouze rostliny a byliny. Pigmenty z rostlin jsou extrahovány složitým vícestupňovým procesem.  Takto efektivně a šetrně barvíte vlasy přírodními přísadami, jako je hena a indigo. Suroviny pro přirozenou barvu vlasů získává společnost Khadi z vlastních polí nebo od indických farmářů, kteří se společností Khadi spolupracují a zpracovávají je přímo na místě. Nezávislá německá spolková asociace průmyslových a obchodních společností (BDIH) zajišťuje pravidelnou kontrolou, že přísady jsou přírodní a že suroviny pocházejí z ekologického zemědělství nebo divoké sbírky. Je tak zaručena nejvyšší kvalitu těchto přírodních barev na vlasy v souladu s přírodou. Barvení vlasů přírodní barvou na vlasy od společnosti Khadi se naučíte snadno a budete mít i příjemný pocit, že si do svého organizmu nezanášíté škodlivé chemické přísady.

Trh s přírodními barvami vlasů je jasně zaměřen na ženy a je na vzestupu. Povědomí o škodlivých chemických přísadách se v posledních letech významně zvýšilo v důsledku trendu přírodní kosmetiky.

Nejčastěji používaným rostlinným přírodním barvivem na vlasy je hena. Henna se používá k barvení pokožky a vlasů po tisíce let. Pěstuje se v severní a východní Africe, stejně jako ve velké části Asie. Henna prášek je vyroben z listů keře. Díky modernímu vývoji produktů jsou nyní rostlinné přírodní barvy na vlasy v barevné paletě od blond, přes červenou, hnědou a černou značně trvanlivé a jejich šedé pokrytí je čím dál tím lepší.

Pokud jde o krytí šedé, zápasí rostlinné přírodní barvy často s předsudky, že nefungují. Pro nalezení nejlepšího mixu je nutná praxe a trpělivost. Ale bez chemikálií je možné se obejít i u barvení šedivých vlasů. Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je nejprve to vyzkoušet v pramenech.

Ale i když sáhne pro přírodní barvu na vlasy do regálu obchodu, osvícený spotřebitel musí dávat pozor, aby nekupoval výrobky s chemikáliemi, přestože výrobky se tváří, že se jedná o přírodní barvy na vlasy. Necertifikované přírodní barvy na vlasyy často obsahují sporné, ne-li dokonce zakázané látky, i když název produktu naznačuje opak. Například obsahují deriváty PPD, amoniak a resorcinol.
Díky přírodním barvám na vlasy jako například Khadi, lze nyní i šedé vlasy zakrýt bez jakýchkoli chemikálií.

Přírodní barva na vlasy Khadi

Přírodní barva na vlasy na e-shopu

Používání přírodní barvy na vlasy