Šperky z krystalů od Ivet vytvořené se záměrem - náhrdelníky, náramky, náušnice. 

Nová kolekce
2
3418578910111213141516


Šperky z drahých kamenů od Ivet oslní nejen svou fyzickou krásou. Vyzařují to, co slovy lze těžko popsat. Ale pokud je vidíme, držíme v ruce, naše duše přijímá tu nepopsatelnou nádheru, která není vidět, ale přesto existuje a mnoho dává. 

Jak jsem se k výrobě šperků z krystalů dostala?

Krystaly si mě zavolaly. S krystaly v propojení beze slov a zároveň v jediném okamžiku přichází nekonečný tok informací. Tvorba náhrdelníků a náramků je intuitivní. S otevřeným srdcem se jimi nechávám vést. Jsou živé a pravdivé, ukazují cestu, vedou ke světlu, poskytují ochranu.

Jak vznikají šperky se záměrem?

Stačí jedna věta s pocity nebo přímo záměr, v němž by Vás měl náhrdelník nebo náramek podporovat. Vaše fotografie mi pomůže k přímému naladění na Vás. Procítím Vaše slova a více již bude vykonáno skrze krystaly, které se k Vám přihlásí. Vzniká kombinace krystalů, kterou v daný okamžik potřebujete. Jsem jen prostředníkem…

S láskou Ivet 

Dále o Ivet a jejích špercích z kamenů: https://www.facebook.com/krystaly.ivet/?fref=nf
Více informací: Tel. 606 129 335
Objednávky emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně na adrese obchodu PRIRODNIZDRAVE.CZ, Kněžská 326/23, 370 01 České Budějovice, kde je také možno vidět, případně zakoupit, již zhotovené šperky z krystalů od Ivet na určité téma.


logo prirodni zdrave email